"Mountain View Weisskopf Home" - * 80968 Eremitaasi
La Quinta kaupungin lupa # 111266
Erinomainen sijainti Nick Private Residencessä PGA Westissä, upeat vuoristomaisemat näköalalla 10. teelle Weisskopfin yksityisellä kurssilla.
Makuuhuoneen kokoonpano:
Talossa:
Master-sviitti: King, kaksinkertainen turhamaisuus, kylpyamme ja suihku
Master-sviitti: Queen, kaksinkertainen turhamaisuus, kylpyamme ja suihku
Casita (itsenäinen): kuningatar,
kohokohtia
- 2375 neliömetriä Ft kotiin autotalli
- Langaton kaukosäädin yksityiselle lämmitetulle suolaisen veden uima-altaalle / kylpylälle (lämmitys on lisäaika 1. lokakuuta 31.3. Saakka)
- Kaapeli-tv
- Kaasutakka olohuoneessa
- Kaasun ulkokaivo ulkok��yttöön
- kaasulämpötila
- Rakenna grillin ulkopuolelle
- 2 Master-sviittiä
- 1. king-vuode
- 2. kuningatar sänky
- Itsenäinen Casita - Queen Bed
- Kesäilmastointimaksu 20 dollaria per yö 1. toukokuuta - 31. lokakuuta
Upea suolaisen veden uima-allas ja kylpylä, jossa on sisäänrakennettu grilli ja näkymät Santa Rosa -vuorille. Kun ilta osuu päälle kaasun palo kuoppaan ja nauttia joitakin kauneimmista aavikon auringonlaskuista! Älä koskaan jätä uima-altaan tälle kotiin poissa kotoa!
Retreat yhdelle kahdesta Master-sviitistä. Ensimmäinen varustettu king-vuode ja toinen queen-vuode. Jokaisessa kylpyhuoneessa on kaikki mitä tarvitset, kaksinkertainen turhamaisuus, kylpyamme ja suihku. Casita (queen-vuode) tuntuu myös Master Suite. Yksityinen sisäänkäynti ja erillinen Casita pääasiallisesta asunnosta.
Keittiö on täysin varustettu viihdyttävästi. Graniitti työtasot, kaasuliesi ja kaksinkertainen uuni. Ruokapöytä 6 hengelle, jossa on täydellinen panoraamanäkymä, 3 baarin ylätuolit aamiaiseksi tai rento illallinen. Älä unohda cocktail-tuntia yksityisessä baarissa, jossa on istuimet tai 2 ulkotilaa.
Olohuoneessa on ylimitoitettu sohva ja vierekkäinen suuri HGTV. Ota paikka pitkän päivän jälkeen uima-altaalla tai kytke takka talvikuukausina ja viihtyisä hyvään kirjaan asti.
Lähellä on Stadium Course -kerhotalo, jossa on täysi ruokailutila, baari, oleskelutila ja terassi (jossa on palokammio), josta on näköala kurssin viimeiseen reikään. Se on loistava paikka onnellinen tunti. Jos haluat pelata golfia PGA Westissä, voit valita kolmesta julkisesta kurssista. TPC-stadion, The Greg Norman ja Jack Nicklaus -turnaus. Jos haluat lähteä 1: stä yli 120 laakson kurssista, suosittelemme, että yrität soittaa "Stand-By Golf" -tilaan alennushintaisten aikojen aikana.
Nauti monista maailmanluokan tapahtumista, kuten Humana Challenge (aiemmin Bob Hope Classic). Tai jos nautit tennistä, muutaman minuutin päässä on BNP Paribas Open Tennis Classic -koti, Indian Wellsin parhaiten arvioidussa tennisstadionilla, joka pidettiin 4. - 17. maaliskuuta ja jossa on yli 300 maailman parhaiten arvioitua tennispelaajaa. Huhtikuussa tulee musiikkifestivaalit. Nyt kaksi viikonloppua Coachella Festin ja huhtikuun viimeisenä viikonloppuna on Stagecoach. Kotisi sijaitsee myös lähellä kuuluisaa Polo Grounds -paikkaa, jossa voit nauttia huippuluokan polo-otteluista ilmaiseksi ja saada takaluukun piknikin ystävien kanssa samanaikaisesti.
La Quinta -hotellissa on monia Zagat-ravintoloita ja baareja, joissa on elävää musiikkia. Ja et ole koskaan kaukana monista muista vaihtoehdoista, joita El Paseo (Palm Desertin Rodeo-asema) tarjoaa, sekä ostos-, ravintola- että taideteoksia varten.
* iTrip Vacations La Quinta ja tätä kiinteistöä ei koskaan mainosteta Craigslistissa *