Hotellit Paenada-ri
Vertaa 31 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 34 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Paenada-ri: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Paenada-ri

The Cheil Hotel Onyang

Benikea Hotel Seosan

Onyang Hot Spring Hotel

Hotel Laglas Asan

Urbanstay Dangjin Terminal

SureStay Plus Hotel By Best Western Asan

Seosan Browndot Hotel

QVIST HOTEL

marihotel

The Witt DOGO

Aria Hotel Seosan

Cielo Hotel

Gyeamgotaek

A2 Hotel Designers

Namdang Port Ocean Fantasy Hotel
Kohteeseen Paenada-ri tutustuminen
Paenada-ri tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Paenada-ri ja sen lähellä kuuluu:
- Sudeoksa-temppeli
- Gaesimsan temppeli
- Paradise Spa Dogo
- Haemieupseongin linnoitus
- Sapgyoho Hamsangin puisto
- Sapgyohon teemapuisto
- Yeonginsanin luonnonmetsä
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Paenada-ri?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Paenada-ri, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Paenada-ri, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas tammikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin -2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 97 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 24 °C päivisin ja 8 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 309 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 28 °C ja öisin 19 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 744 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 19 °C ja 0 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 173 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Paenada-ri on 1322 cm.
Paenada-ri: Hotellitiedot
Majoitukset | 31 |
---|---|
Halvin hinta | 34 € |
Korkein hinta | 85 € |
Suositut hotellit | The Cheil Hotel Onyang, Benikea Hotel Seosan , Onyang Hot Spring Hotel, Hotel Laglas Asan, Urbanstay Dangjin Terminal, SureStay Plus Hotel By Best Western Asan, Seosan Browndot Hotel, QVIST HOTEL, marihotel, The Witt DOGO, Aria Hotel Seosan, Cielo Hotel, Gyeamgotaek, A2 Hotel Designers, Namdang Port Ocean Fantasy Hotel |