Ihanteellinen sijainti mahdollistaa nopean ja helpon kävelymatkan päässä rannalta, ravintoloista, kaupoista, tenniskentistä ja kalastuspaikoista! Olemme ylpeitä siitä, että meillä on puhdas, viihtyisä, tyylikkäästi sisustettu, siistit huoneistot, joissa on runsaasti katettua pysäköintitilaa ja suuri päällystyskello rentoutua. Elämä on rannalla, kun pysyt kanssamme!
Tervetuloa kauniiseen rantataloon! Tämä on hiljattain remontoitu kaksikerroksinen duplex-talo pihdeillä. On yksi huoneisto edessä ja yksi takana omaisuutta, joista jokaisella on wrap-around kannella, joten voit nauttia merituuli. Sijainti on aivan kadun toisella puolella rannalta ja rannalta.
Olemme aivan neljän ravintolan vieressä: TJ: n italialainen kahvila, Keegans Seafood Grill, Chicago Jaqx Pizzeria ja Guppy's. Olemme suoraan kadun toisella puolella tenniskenttiä ja puistoa. Useat kaupat ovat lähellä, aina putiikkeista syötti kauppoihin. Polkupyöränvuokraus on kävelymatkan päässä. Kampaaja ja hieroja ovat myös lähellä.
Jokainen näistä huoneistoista on vuokrattavissa erikseen. Jokaisessa huoneistossa on kaksi makuuhuonetta, joissa on queen-size-vuode, sekä yksi kylpyhuone, olohuone, jossa on queen-vuodesohva, ruokailutila, jossa on istuimet kuudelle, ja täydellinen keittiö, jossa on astianpesukone, mikroaaltouuni ja kaikki astiat, joita tarvitset ruoanlaittoon .
Lähetä viesti haluamastasi päivämäärästä, vaikka ne näkyisivät kalenterissa "varattuina", sillä muissa ominaisuuksissamme saatamme olla käytettävissä. Katso muut Airbnb-luettelot täältä:
https: // www. Airbnb. com / käyttäjät / 22001497 / listat
Molemmat huoneistot täyttävät nopeasti kauden, joten varaa paikkasi jo tänään!
Ulkopuolella on katettu kävelytie, jossa on suuri kannella jokaiseen huoneistoon. Rakennuksen alla on runsaasti katettua pysäköintialuetta. Pesukone ja kuivausrumpu ovat alakerrassa pesutupa.
Luotamme siihen, että rakastat sitä täällä! Lähetä meille meille kysymyksiä, jotka sinulla saattaa olla omistuksessamme tai alueella - meillä on ilo auttaa ja innoissamme sinua näkemään Indian Rocks Beachin kauniit rannat parhaasta paikasta. Ota yhteyttä ja kysy meiltä!
Kiitos, että katsot listallemme. Toivomme, että teet kestäviä, iloisia muistoja rantatalossamme tulevina vuosina!
Yksityisen kannen ulkopuolella ja yhteinen pesula, jossa yksi pesukone ja yksi kuivausrumpu. Beach boogie -levyt, aurinkovarjo ja rantatuolit ovat käytettävissä. Toimitamme joukon rantapyyhkeitä. Meillä on myös muutama rantalelu pienille lapsille ja yksi Pack n 'Play lapsille, jotka matkustavat pikkulasten kanssa (pyynnöstä).
Yleensä yritämme kunnioittaa vieraiden yksityisyyttä ja olla vuorovaikutuksessa vain heidän kanssaan. Olemme valmiita auttamaan vieraita kaikessa, mitä he tarvitsevat muutamassa minuutissa, sillä me elämme vain noin kilometrin päässä hotellista.
Luultavasti haluat vuokrata auton, joten pääset lähistöllä oleviin moniin kiinnostaviin kohteisiin - Clearwater Beach, Tarpon Springs, Anna Maria Island, Honeymoon Island, tai käydä ostoksilla lähistöllä sijaitsevassa Largossa tai Belleair Bluffsissa (5 minuutin ajomatka). Dali-museo sijaitsee St. Pietari, puolen tunnin matkan päässä, jos sinulla on sateinen päivä, tai tutustu Clearwaterin akvaarioon, jossa kuuluisa delfiinien talvi elää, joka oli kuuluisa elokuvasta ja jatko-ohjelmasta Dolphin Tale ja Dolphin Tale Two. Varaa veneretkiä, syvänmeren kalastusta, purjelautailua ja auringonlasku risteilyjä Clearwater Beach, Pier 60; 10 minuutin ajomatka. Vain hieman kauempana on Tampa - 30 minuutin ajomatka, Busch Gardens - 40 - 45 minuuttia, Disney, Universal ja Sea World - 1. 5 tuntia.
Belleview Biltmore -hotellissa on erinomaiset golfit, vain muutaman kilometrin päässä mantereelta, sekä monilla muilla alueen golfkentillä.
Sijaitsemme raja-saarella, joka on kapea, mutta hyvin pitkä. On olemassa julkisia vaunuja, jotka kulkevat päätieltä, joka maksaa 2 dollaria. 00 per ratsastus tai rajoittamaton päivittäinen ratsastus $ 4. 50 per henkilö. Toisella puolella on intercoastal vesiväylä ja toisella puolella on Meksikonlahti, jossa on kauniita rantoja, palmuja, eksoottisia lintuja. ja upeita auringonlaskuja. Saarella on sillat lähellä mantereelle. Meillä on myös merikilpikonnia, jotka pesivät rannallamme. Huomaa: Rannalla ei ole öljyä tai saastumista.
Tulet huomaamaan, että ranta on puhdas ja vesi on kirkas. Se on hienoa uida ja villieläinten katseluun. Näet erilaisia lintuja - pelikaaneja, lokkeja, haikaroita ja egrets. Jos pidät silmällä merta, näet delfiinit uimaan ryhmissä, joissa on kaksi tai viisi.
Auto on suositeltavaa, mutta sitä ei tarvita. Rantavaunujen linja-autot kulkevat noin 30 minuutin välein, ja voit lähteä Clearwater Beachistä pohjoiseen aina Pass-a-Grilleen etelässä ja takaisin.
100 dollaria siivousmaksu per oleskelu
150 dollaria palauteta vakuus vaaditaan (AirBnB: n hallussa)
Jos haluamasi päivämäärät näytetään kalenteriin varattuina, lähetä meille kysely, koska meillä saattaa olla saatavuus toisessa samanlaisessa huoneistossa.