Lennot kohteesta Malborough

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Malborough – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
PLH
Perillä Turussa

Lennot Malborough – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Malborough – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Malborough lähellä

Hampton by Hilton Torquay

Hampton by Hilton Torquay

3.5 out of 5
The Terrace Torquay Devon Torquay England
Hinta on 63 € per yö ajalle 25.1. viiva 26.1.
63 €
25.1.–26.1.2026
sisältää verot ja maksut
Hampton by Hilton Torquay on saanut mahtavaa palautetta ilmaisesta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Torquay Marina. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja kuntokeskus.
9/10 Wonderful! (892 arvostelua)
Great hotel in great location

Arvosteltu 21.12.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHampton by Hilton Torquay
Future Inn Plymouth

Future Inn Plymouth

3 out of 5
1 William Prance Rd Plymouth England
Hinta on 71 € per yö ajalle 23.1. viiva 24.1.
71 €
23.1.–24.1.2026
sisältää verot ja maksut
Future Inn Plymouth on saanut loistavaa palautetta mukavista sängyistään. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Derriford Hospital. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
8,8/10 Excellent! (1 004 arvostelua)
Convenient
Breakfast was very slim and not worth the cost. Nice basic hotel.

Arvosteltu 29.5.2023

Avautuu uuteen ikkunaanFuture Inn Plymouth
Leonardo Hotel Plymouth

Leonardo Hotel Plymouth

4 out of 5
50 Exeter Street Plymouth England
Hinta on 62 € per yö ajalle 4.1. viiva 5.1.
62 €
4.1.–5.1.2026
sisältää verot ja maksut
Leonardo Hotel Plymouth on saanut mahtavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Charles Church (kirkko). Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin.
8,6/10 Excellent! (1 004 arvostelua)
The whole experience was excellent, being disabled makes it difficult to find the right room but at The Leonardo Hotel in Plymouth everyone was extremely helpful, kind and friendly, nothing is too much trouble. Room was clean, food very good and the staff excellent. Thank you to everyone there for ...

Arvosteltu 15.12.2025

Avautuu uuteen ikkunaanLeonardo Hotel Plymouth
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
The Imperial Torquay

The Imperial Torquay

4 out of 5
Park Hill Road Torquay England
Hinta on 69 € per yö ajalle 24.1. viiva 25.1.
69 €
24.1.–25.1.2026
sisältää verot ja maksut
The Imperial Torquay on saanut mahtavaa palautetta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Beacon Cove. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä täyden palvelun kylpylän ja sisäuima-altaan.
8,4/10 Very Good! (1 006 arvostelua)
Merimaisema
Rähkäisen näköinen päältä mutta aivan upea sisältä. Meillä oli upea merinäköala huoneesta. Ystävällinen henkilökunta. Voin suositella.

Arvosteltu 7.4.2025

Avautuu uuteen ikkunaanThe Imperial Torquay
Duke Of Cornwall

Duke Of Cornwall

3.5 out of 5
Millbay Road Plymouth England
Hinta on 49 € per yö ajalle 29.12. viiva 30.12.
49 €
29.12.–30.12.
sisältää verot ja maksut
Duke Of Cornwall on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Plymouth Pavilions. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,4/10 Very Good! (1 005 arvostelua)
Lovely old hotel full of character very close to the Hoe and within walking distance to the Barbican. Dogs welcome throughout the hotel although you have to take breakfast in the bar if accompanied by your dog. My dog was made very welcome and even had his own sausage for breakfast. Have stayed here ...

Arvosteltu 22.12.2025

Avautuu uuteen ikkunaanDuke Of Cornwall
The Grand Hotel

The Grand Hotel

4 out of 5
Seafront Torquay England
Hinta on 69 € per yö ajalle 4.1. viiva 5.1.
69 €
4.1.–5.1.2026
sisältää verot ja maksut
The Grand Hotel on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Corbyn Beach. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä täyden palvelun kylpylän ja sisäuima-altaan.
8/10 Very Good! (1 000 arvostelua)
Great breakfast & the turkey sandwiches with pigs in blankets was delicious lovely cosy hotel another enjoyable stay thank you 🙂

Arvosteltu 22.12.2025

Avautuu uuteen ikkunaanThe Grand Hotel
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Malborough
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.