Lennot kohteesta Alovera

Valitse vähintään kaksi tuotetta ja säästä matkastasi:

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Alovera

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 57 € ja yhdensuuntaisille lennoille 22 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Alovera – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
MAD
Menopaluumatkan hinta
105 €
Perillä Turussa

Lennot Alovera – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Alovera – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Alovera lähellä

Madrid Marriott Auditorium Hotel & Conference Center

Madrid Marriott Auditorium Hotel & Conference Center

4 out of 5
Avenida de Aragon, 400, Madrid, Madrid
Hinta on 111 € per yö ajalle 11. huhtik. viiva 12. huhtik.
111 €
sisältää verot ja maksut
11.4.–12.4.
Madrid Marriott Auditorium Hotel & Conference Center on saanut loistavaa palautetta aamiaisestaan. Majoituspaikka on kongressikeskuksen yhteydessä, ja Cívitas Metropolitano -stadion sijaitsee lähettyvillä. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaiset lentokenttäkuljetukset ja ilmaiset ostoskeskuskuljetukset.
9,2/10 Wonderful! (1 231 arvostelua)
Hyvää ruokaa
"Olin tässä hotellissa kokous matkalla. Tosi hyvää ruokaa oli aamulla, lounaalla ja illallisella sekä kokouksissa."

Arvosteltu 11.3.2024

Madrid Marriott Auditorium Hotel & Conference Center
INNSiDE by Meliá Madrid Valdebebas

INNSiDE by Meliá Madrid Valdebebas

4 out of 5
Jose Antonio Fernandez Ordoñez, 55, Madrid, Madrid
Hinta on 131 € per yö ajalle 13. huhtik. viiva 14. huhtik.
131 €
sisältää verot ja maksut
13.4.–14.4.
INNSiDE by Meliá Madrid Valdebebas sijaitsee kongressikeskuksen yhteydessä ja kävelymatkan päässä kohteesta Ciudad Real Madrid. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaiset lentokenttäkuljetukset ja ulkouima-altaan. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu lemmikkivahtipalvelut.
9,2/10 Wonderful! (221 arvostelua)
Superbe séjour, très belle hotel
"Super séjour ! Un hôtel très sympa, moderne, mais sans chichi. Des repas super équilibrés, une salle de sport très agréable. Le rooftop et la piscine n'étaient pas dispo, mais j'ai été visité et cela promet de belles choses."

Arvosteltu 28.3.2025

INNSiDE by Meliá Madrid Valdebebas
Zleep Hotel Madrid Airport

Zleep Hotel Madrid Airport

3 out of 5
Avenida de Aragón 402, Madrid
Hinta on 76 € per yö ajalle 13. huhtik. viiva 14. huhtik.
76 €
sisältää verot ja maksut
13.4.–14.4.
Zleep Hotel Madrid Airport on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee lähellä kohdetta IFEMA-messukeskus. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, kuntokeskus ja aamiainen (lisämaksusta).
8,6/10 Excellent! (1 834 arvostelua)
Good night sleep between flights
"Just needed a place for a night between flights. Room was clean an comfortable with no minibar. Shuttle bus (10 euros all together) from and to the airport worked fine and the info for that was clear. In the morning there was a most helpful young customer service guy at the desk!"

Arvosteltu 20.4.2024

Zleep Hotel Madrid Airport
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hotel Madrid Alameda Aeropuerto, Affiliated by Meliá

Hotel Madrid Alameda Aeropuerto, Affiliated by Meliá

4 out of 5
Av de Logrono, 100, Madrid, Madrid
Hinta on 122 € per yö ajalle 13. huhtik. viiva 14. huhtik.
122 €
sisältää verot ja maksut
13.4.–14.4.
Hotel Madrid Alameda Aeropuerto, Affiliated by Meliá on saanut mahtavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Juan Carlos I:n puisto. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmaiset lentokenttäkuljetukset ja 2 ravintolaa.
8,4/10 Very Good! (1 118 arvostelua)
Yksi yö
"Lyhyt matka kentältä. Ajatus olibettä kävellen mentäisiin, mutta pimeällä olisi ollut vaikea tehtävä. Otettiin normi taksi 20e Aamulla sitten hotellin omalla kyydillä eteenpäin. Hotelli vanha. yhen yön voi viettää. Huoneessa kylpyamme. Aamupala ihan normi riittävä."

Arvosteltu 10.8.2022

Hotel Madrid Alameda Aeropuerto, Affiliated by Meliá
Senator Barajas

Senator Barajas

4 out of 5
Galeon 27, Madrid, Madrid
Hinta on 90 € per yö ajalle 13. huhtik. viiva 14. huhtik.
90 €
sisältää verot ja maksut
13.4.–14.4.
Senator Barajas on saanut loistavaa palautetta alueen julkisista kulkuyhteyksistä. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Juan Carlos I:n puisto. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus.
8,2/10 Very Good! (1 628 arvostelua)
4 yön lomamatka
"Executive huone ok, mutta hotellin kotisivujen huonekuvauksessa mainittuja kaikkia palveluja ei ollut saatavissa (kuvaus oli kotisivuilla päivittämättä/toiletter) tai niitä piti erikseen pyytää (vesi, wc-paperi, hedelmätervehdys). Reception on liian pieni/vähän henkilökuntaa ja kiireinen. Siellä ..."

Arvosteltu 25.9.2023

Senator Barajas
Ibis Budget Madrid Aeropuerto

Ibis Budget Madrid Aeropuerto

3 out of 5
Calle Provisional Iveco-Pegaso Tres 27, Madrid
Hinta on 67 € per yö ajalle 13. huhtik. viiva 14. huhtik.
67 €
sisältää verot ja maksut
13.4.–14.4.
Ibis Budget Madrid Aeropuerto on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee lähellä kohdetta IFEMA-messukeskus. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä aamiaisen (lisämaksusta) ja edestakaiset lentokenttäkuljetukset (lisämaksusta). Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8/10 Very Good! (551 arvostelua)
"Very peaceful, in the morning it took sone time to get taxi there…be prepared"

Arvosteltu 16.3.2024

Ibis Budget Madrid Aeropuerto
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Alovera
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.