Hotellit Gibraltar
Vertaa 157 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 145 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Gibraltar: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Gibraltar

Sunborn Gibraltar Yacht Hotel Resort

The Rock Hotel

Holiday Inn Express Gibraltar by IHG

The Eliott Hotel

Bentley Holiday Apartments - West One

E1 Gibraltar

Neptune Suite-hosted by Sweetstay

Top Floor Studio-The Hub-Self Catering

Luxury Yacht Hotel

Luxury Studio in Gibraltar

City center modern 2BR/2BA with private patio

Charming 1BR just off Main Street, prime location

Cozy 1BR w/ rooftop terrace in the city centre

Neptune Suite-Hosted by Sweetstay
Kohteen Gibraltar hotellit
Harkitsetko lomaa kohteeseen Gibraltar? Jos haluat löytää yöpymispaikan, joka sijaitsee nähtävyyksien lähellä, voit antaa lomapäiväsi ja käyttää hakutulosten vieressä olevia suodattimia löytääksesi tällaisen hotellin. Voit valita 151 hotellista ja muusta majoitusvaihtoehdosta kohteessa Gibraltar löytääksesi parhaiten sopivan yöpymispaikan.
Suosittuja hotelleja ja muita majoitusvaihtoehtoja kohteessa Gibraltar
Kun etsit yöpymispaikkaa kohteessa Gibraltar, voit käyttää ebookersin sivustoa löytääksesi hotellin, joka tarjoaa palveluina esimerkiksi internetyhteyden, uima-altaan tai ilmaiset lentokenttäkuljetukset. Voit käyttää suodattimia rajataksesi hotellihakuasi, jotta näet vain sinulle tärkeät palvelut, kuten ilmastoinnin ja huoneessa olevan keittiön.
Asiakkaat pitävät tästä hotellista kohteessa Gibraltar sen tarjoaman
- Holiday Inn Express Gibraltar by IHG
Asiakkaat, jotka yöpyivät näissä kohteen Gibraltar hotelleissa pitivät paikan päällä olevasta kuntokeskuksesta:
- Sunborn Gibraltar Yacht Hotel Resort
- The Eliott Hotel
- The Caleta Hotel Health, Beauty & Conference Centre
Kohteeseen Gibraltar tutustuminen
Ystävällinen Gibraltar on tunnettu ostosmahdollisuuksistaan, kävelyreiteistä ja kiertoajeluista. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Gibraltar ja sen lähellä kuuluu:
- Casemates Square (aukio)
- Gibraltarin kallio
- Maurilainen linna
- Skywalk Gibraltar
- St Michael's Cave (luola)
- Ibrahim Al Ibrahimin moskeija
- Europa Pointin majakka
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Gibraltar, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Gibraltar (GIB). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Gibraltar?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Gibraltar, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Gibraltar, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Joulukuu ja maaliskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja elokuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 16 °C ja öisin 10 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 272 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 24 °C päivisin ja 12 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 103 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 28 °C ja öisin 19 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 33 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 22 °C ja 11 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 284 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Gibraltar on 692 cm.
Gibraltar: Hotellitiedot
Majoitukset | 157 |
---|---|
Halvin hinta | 145 € |
Korkein hinta | 239 € |
Suositut hotellit | Sunborn Gibraltar Yacht Hotel Resort, The Rock Hotel, Holiday Inn Express Gibraltar by IHG, The Eliott Hotel, Bentley Holiday Apartments - West One, E1 Gibraltar, Neptune Suite-hosted by Sweetstay, Top Floor Studio-The Hub-Self Catering, Luxury Yacht Hotel, Luxury Studio in Gibraltar, City center modern 2BR/2BA with private patio, Charming 1BR just off Main Street, prime location, Cozy 1BR w/ rooftop terrace in the city centre, Neptune Suite-Hosted by Sweetstay, Budget friendly 2BR/2BA in the city center |
Viimeksi varatut hotellit Gibraltarebookersn tarkistamat arvostelut
