Tervetuloa "The Ridge" kauniiseen Grand Maraisiin, Michiganiin!
Nauti Superior-järvestä ja kauniista näkymistä Grand Maraisen keskustaan käytännöllisesti katsoen jokaisessa huoneessa tämän hämmästyttävän räätälöityjen 5 bed / 3 bath -kotiin! Sijaitsee erinomaisella paikalla, talo on vain noin kilometrin päässä kaupungista, ravintoloista ja rannasta, mutta silti tarpeeksi kaukana, jotta silti pääsee eroon kaikesta. Myös polkujen lähellä nauttia kyvystä vain hypätä moottorikelkkaasi tai mönkijällesi ja suunnata suoraan ulos talosta.
Ensimmäisessä kerroksessa avoimen pohjaratkaisun olo-, ruokailu- ja keittiötiloista on paras näkymä kaupunkiin. Keittiö on täysin varustettu jokaiselle kokin unelmalle mukautetuilla oksalaisilla leppäkaappeilla, graniittikatteilla ja kaikilla välttämättömillä. Siellä on myös massiivinen industriaalityylinen ruokapöytä ja aamiaisbaari, josta on näkymät Superior-järvelle, jotta siellä on paljon istuimia viihdyttämään tai nauttimaan kaikista kotiruokaa. Ensimmäiseen tasoon kuuluu myös kerrossänky, jossa on oleskelualue, iso taulutelevisio ja täysi kylpyamme.
Toisessa kerroksessa on keskeinen TV-oleskelutila, kaksi king-makuuhuonetta, 2 täyttä kylpyhuonetta, toisessa king-makuuhuone vuodesohvalla ja kahden hengen huone vuodesohvalla. Siellä on iso katettu parveke, josta on panoraamanäkymät Grand Maraiseen, muuriseinään, majakkaan ja Superior -järveen, se on täydellinen paikka rentoutua ja nauttia hyvä kuppi kahvia!
Ja jos pidät moottorikelkasta tai sivuttaisliitoksesta, tulet rakastamaan tätä mukautettua kiinnitettyä leluautotaloa, jossa on kaikki. Tämä räätälöity autotalli on suunniteltu mukavuutta ajatellen ja siinä on autotallin ovet molemmissa päissä kätevän läpikulun mahdollistamiseksi. Se tarjoaa myös tonnia säilytystilaa, joten voit ripustaa kypärät ja varusteet ja mikä parasta, siinä on lämmitetyt lattiat! Ei enää jäätyneitä kelkkoja tai märkiä pyydyksiä aamulla. Kävele vain lämmitettyyn lelugalleriaan ja jatka seuraavalle seikkailullesi!
Kaikkien ajoneuvojen, kuorma-autojen ja perävaunujen ajotieltä on myös liitetty 1 autotalli ja tonnia pysäköintialuetta. Ja ajotie on ympyräajoneuvo, joten ei enää tarvitse varmuuskopioida perävaunuja tai yrittää selvittää miten kääntyä ympäri.
Talon kokoonpano:
1. kerros - sisäänkäynti, leluautotalli, 1 autotalli, täysi kylpyamme, ulkosuihku, kaasugrilli, keittiö, ruokailutila, olohuone
- Kerrossänky w / 2 mukautettua parisänkyä, oleskelutila, iso taulutelevisio ja Blu-ray-soitin
2. kerros - Keski-oleskelutila, jossa suuri taulutelevisio ja Blu-ray-soitin
-1 king-makuuhuone, vuodesohva
-1 Koko makuuhuone, vuodesohva
-1 Master King -makuuhuone w / järvinäköalalla, vaatehuone, TV, Blu-ray-soitin ja oma kylpyhuone
-1 Master King -makuuhuone w / järvinäköalalla, vaatehuone, TV, Blu-ray-soitin ja oma kylpyhuone
-Suuri katettu edessä parveke
-Täydellinen kylpyhuone w / suihku, wc ja turhamaisuus
-Pesula
Vakiovarusteet:
Kotimme on varustettu satelliitti-tv ja langaton internet. Sitä varustetaan myös loman alussa keittiötarvikkeilla, astioilla, lasi-, hopeaesineillä, liinavaatteilla ja pyyhkeillä.