Hotellit Winnie Mandela
Vertaa 136 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 33 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Winnie Mandela: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Winnie Mandela

Protea Hotel by Marriott Bloemfontein Willow Lake

Premier Splendid Inn Bloemfontein

Villa Bali Luxury Guest House

Road Lodge Bloemfontein Airport

City Lodge Hotel Bloemfontein

Protea Hotel by Marriott Bloemfontein

Mont d'Or Monte Bello Estate

Loch Logan Hotel

BON Hotel Bloemfontein Central

30 on Whites Guesthouse

Blue Rain Guesthouse

The Tredenham Boutique Hotel

President Hotel & Conference Venue

Sangiro Game Lodge

Lemon & Lime Guest House
Kohteen Brandfort hotellit
Brandfort on hyvä vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen on vaikeaa ja etsit muita vaihtoehtoja, tämä lähellä sijaitseva kaupunki saattaa tarjota sinulle sopivia vaihtoehtoja.
- 37 hotellia kohteessa Theunissen
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Winnie Mandela?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Winnie Mandela, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Tammikuu ja joulukuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Winnie Mandela, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja kesäkuu. Tammikuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas syyskuu ja elokuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 30 °C ja öisin 15 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 248 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 94 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 25 °C ja öisin 4 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 29 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 13 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 210 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Winnie Mandela on 580 cm.
Winnie Mandela: Hotellitiedot
Majoitukset | 136 |
---|---|
Halvin hinta | 33 € |
Korkein hinta | 101 € |
Suositut hotellit | Protea Hotel by Marriott Bloemfontein Willow Lake, Premier Splendid Inn Bloemfontein, Villa Bali Luxury Guest House, Road Lodge Bloemfontein Airport, City Lodge Hotel Bloemfontein, Protea Hotel by Marriott Bloemfontein, Mont d'Or Monte Bello Estate, Loch Logan Hotel, BON Hotel Bloemfontein Central, 30 on Whites Guesthouse, Blue Rain Guesthouse, The Tredenham Boutique Hotel, President Hotel & Conference Venue, Sangiro Game Lodge, Lemon & Lime Guest House |