Lennot kohteesta Saint Albans District

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Saint Albans District

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 76 € ja yhdensuuntaisille lennoille 41 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Saint Albans District – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
STN
Menopaluumatkan hinta
65 €

Viihtyisimmät hotellit kohteen Saint Albans District lähellä

Royal Garden Hotel

Royal Garden Hotel

5 out of 5
2-24 Kensington High Street, London, England
Hinta on 224 € per yö ajalle 2. maalisk. viiva 3. maalisk.
224 €
sisältää verot ja maksut
2.3.–3.3.
Royal Garden Hotel on saanut loistavaa palautetta mukavista sängyistään. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Kensington High Street. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 2 ravintolaa ja 3 baaria.
9/10 Wonderful! (1 507 arvostelua)
Hyvä sijainti, hieno maisema Hyde parkiin.
"Muuten kaikki meni hyvin, mutta viereisessä huoneessa sattui olemaan äänekäs porukka ja äänet tulivat todella selvästi läpi."

Arvosteltu 2.1.2024

Royal Garden Hotel
Park Plaza London Westminster Bridge

Park Plaza London Westminster Bridge

4 out of 5
200 Westminster Bridge Road, London, England
Hinta on 214 € per yö ajalle 9. helmik. viiva 10. helmik.
214 €
sisältää verot ja maksut
9.2.–10.2.
Park Plaza London Westminster Bridge on saanut loistavaa palautetta alueen nähtävyyksistä. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta London Eye. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 2 ravintolaa ja täyden palvelun kylpylän. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,6/10 Excellent! (3 731 arvostelua)
"Siisti hotelli,loistavalla sijainnilla"

Arvosteltu 25.9.2023

Park Plaza London Westminster Bridge
Park Plaza London Riverbank

Park Plaza London Riverbank

4 out of 5
18 Albert Embankment, London, England
Hinta on 172 € per yö ajalle 16. helmik. viiva 17. helmik.
172 €
sisältää verot ja maksut
16.2.–17.2.
Park Plaza London Riverbank on saanut mahtavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Westminster Abbey. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, sisäuima-allas ja ravintola. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,4/10 Very Good! (1 784 arvostelua)
"Stayed there for 3 nights. Hotel was chosen because of the river view. We stayed in executive room with river view. But I have never have experienced this kind of horrible customer service that I received when we checked in. They couldn’t fulfill little requests which were told first at reservation, ..."

Arvosteltu 4.3.2024

Park Plaza London Riverbank
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
The Tower Hotel, London

The Tower Hotel, London

4 out of 5
St Katharine's Way, London, England
Hinta on 143 € per yö ajalle 23. helmik. viiva 24. helmik.
143 €
sisältää verot ja maksut
23.2.–24.2.
The Tower Hotel, London on saanut mahtavaa palautetta alueen nähtävyyksistä. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Lontoon Tower. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 2 ravintolaa ja 2 baaria.
8/10 Very Good! (6 387 arvostelua)
Lomamatkalaisen hotelli hyvällä sijainnilla
"Saavuimme hotellille neljä tuntia ennen virallista huoneenluovutusaikaa klo 15:00 ja huonetta ei tosiaankaan saanut yhtään aiemmin. Hotellin sijainti on mainio ihan Tower Bridgen ja Tower of Londonin vieressä. Läheiselle Tower Hillin metroasemalle pääsee kävelemään ylittämättä autoteitä. Kävelymatka ..."

Arvosteltu 24.7.2024

The Tower Hotel, London
President Hotel

President Hotel

3.5 out of 5
56-60 Guildford Street, London, England
Hinta on 137 € per yö ajalle 6. helmik. viiva 7. helmik.
137 €
sisältää verot ja maksut
6.2.–7.2.
President Hotel on saanut loistavaa palautetta alueen nähtävyyksistä. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta British Museum. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin.
8/10 Very Good! (4 620 arvostelua)
"Perfect location, buss and metro nearby, places of interest can be reach by walking"

Arvosteltu 14.1.2025

President Hotel
Royal National Hotel

Royal National Hotel

3 out of 5
38-51 Bedford Way, London, England
Hinta on 131 € per yö ajalle 9. helmik. viiva 10. helmik.
131 €
sisältää verot ja maksut
9.2.–10.2.
Royal National Hotel on saanut mahtavaa palautetta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta British Museum. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja kahvilan.
7,6/10 Good! (5 794 arvostelua)
Hyvä hotelli
"Siisti hotelli ja ystävällinen sekä osaava henkilökunta."

Arvosteltu 24.1.2025

Royal National Hotel
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Saint Albans District
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.