Erittäin suunniteltu, upouusi, moderni ja ylellinen kattohuoneisto ylimmässä kerroksessa Cambridgen suurenmoisesta palkitusta, uudesta kehityksestä. Kattohuoneisto on vain 2 minuutin päässä rautatieasemalta, rautatieaseman kauppoja, ravintoloita ja baareja, 3 minuutin päässä kasvitieteellisestä puutarhasta, 5 minuutin päässä vapaa-ajankeskuksesta, 10 - 15 minuutin päässä historiallisesta keskustasta ja sopii erinomaisesti matkailijoille, yrityksille, yksityishenkilöille tai perheille .
Kiinteistö hyötyy tyylikkäästi sisustetuista sisätiloista, iso parveke ja ikkunat, valoisia huoneita, yksityinen pysäköintialue, pyörä varastointi ja lisäominaisuuksia, kuten tervetuliaispaketti. On nopea WIFI koko Penthouse & Smart TV.
Ylimmän kerroksen kattohuoneistossa on oleskelutila, jossa on 2-1 / 2 istuttava vuodesohva, kaksi yhden hengen vuodesohvaa, SMART TV ja avokeittiö, jossa on laitteet, kuten kaasu-uuni, integroitu astianpesukone, jääkaappi ja pakastin, mikroaaltouuni ja pesu kone / kuivausrumpu. On ruokailuvälineitä, pannuja ja kattiloita, viiniä ja vesilaseja ja astiat, joita tarvitaan vierailustasi. Keittiössä on myös ruokapöytä ja 6 tuolia.
L-muotoinen parveke, joka kulkee kattohuoneiston yli, josta on panoraamanäkymät Cambridge-alueelle, josta on näkymät yhdelle puutarhalle toiselle puolelle ja asemalle, ja joka sopii mainiosti aamu-teetä tai kahvia tai lasillisen samppanjaa illalla.
On kaksi kahden hengen makuuhuonetta, joissa on suuri vaatekomerot ja king size-vuode (voidaan erottaa 2 erillistä vuodetta) yhden makuuhuoneen ja suuri kaksinkertainen toisessa. Makuuhuoneessa on oma kylpyhuone ja siellä on myös perheen kylpyhuone, jossa on suuri kylpyamme ja 2 hyvin paineistettua kattoa ja käsien suihkut.
Kattohuoneisto on sisustettu moderneilla huonekaluilla ja se on erittäin korkeatasoinen lattialämmityksellä ja kaksinkertaisella lasilla, joka takaa täydellisen yksityisyyden ja turvallisuuden.
Vieraillemme on täysi yksityinen pääsy koko kattohuoneistoon, parvekkeelle ja maksettuun yksityiseen pysäköintitilaan sekä yhteiseen pääsyn kehityksen viheralueisiin.
Asunto on mukava koko ihmisille, jotka matkustavat ryhmässä (jopa 6), mukaan lukien lapsiperhe.
Tämä on myös erinomainen paikka liikematkailijoille, jotka vierailevat Cambridgessä konferensseja tai tapahtumia varten.