Hotellit Corona

Vertaa 11 355 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 108 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Corona: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Corona

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Corona
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteen Corona hotellit

Harkitsetko matkaa kohteeseen Corona? Jos haluat löytää majoituspaikan, joka sijaitsee nähtävyyksien lähellä, voit antaa lomapäiväsi ja käyttää hotellihakutulosten vieressä olevia suodattimia löytääksesi hotellin, joka on lähellä alueen nähtävyyksiä, esimerkkinä Flushing Meadows-Corona Park. Voit valita 13 hotellista ja muusta majoitusvaihtoehdosta kohteessa Corona löytääksesi itsellesi sopivan yöpymispaikan.

Suosittuja hotelleja ja muita majoitusvaihtoehtoja kohteessa Corona

Kun etsit itsellesi sopivaa yöpymispaikkaa kohteessa Corona, voit käyttää ebookersin sivustoa löytääksesi hotellin, joka tarjoaa palveluina esimerkiksi internetyhteyden, uima-altaan tai ilmaiset lentokenttäkuljetukset. Voit hyödyntää suodattimia rajataksesi hotellihakuasi, jotta näet vain sinulle tärkeät palvelut, kuten huoneessa olevan keittiön ja ilmastoinnin.

Asiakkaat arvostavat seuraavia hotelleja kohteessa Corona niiden ilmaisen aamupalan takia:

  • SpringHill Suites by Marriott New York LaGuardia Airport
  • Best Western Plus LaGuardia Airport Hotel Queens

Matkailijat, jotka yöpyivät näissä kohteen Corona hotelleissa pitivät paikan päällä olevasta kuntosalista:

  • SpringHill Suites by Marriott New York LaGuardia Airport
  • Best Western Plus LaGuardia Airport Hotel Queens

Kohteeseen Corona tutustuminen

Ystävällinen Corona on tunnettu ostosmahdollisuuksistaan, pesäpallosta ja museoista. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Corona ja sen lähellä kuuluu:

  • Flushing Meadows-Corona Park
  • New York Hall of Science
  • Arthur Ashe-stadion
  • USTA Billie Jean King National Tennis Center (tenniskeskus)
  • Louis Armstrong Stadium
  • Citi Field (stadion)
  • Louis Armstrong House

Kun järjestät lomaa kohteeseen Corona, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen LaGuardian lentokenttä (LGA). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Corona?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Corona, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Corona, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Joulukuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas marraskuu ja tammikuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin -3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 314 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 25 °C päivisin ja 7 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 317 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 29 °C ja öisin 18 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 355 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 18 °C ja 1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 354 mm.
  • Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Corona on 1341 cm.

Corona: Hotellitiedot

Majoitukset
11 355
Halvin hinta
108 €
Korkein hinta
539 €
Suositut hotellit
Millennium Hotel Broadway Times Square, Hyatt Grand Central New York, The New Yorker A Wyndham Hotel, Hilton Garden Inn New York/Manhattan-Chelsea, Arlo Midtown, Tempo by Hilton New York Times Square, The Westin New York at Times Square, The Manhattan at Times Square Hotel, Lotte New York Palace, DoubleTree by Hilton New York Downtown, Hotel Stanford, Hotel Edison Times Square, Sheraton New York Times Square Hotel, Pod Times Square, Empire Hotel

Viimeksi varatut hotellit Corona
ebookersn tarkistamat arvostelut