Tony's House Hotel

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Tony's House Hotel valokuvagalleria

Tallelokero huoneessa, pimennysverhot, äänieristys, silitysrauta/-lauta
Näkymä huoneesta
Majoituspaikan julkisivu
Portaikko
Yksityiskohta ulkoa

Arvostelut

5,4 kautta 10.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti saatavilla
  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
  • Siivous
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Map
30 Norfolk Square, Paddington, London, England, W2 1RS
  • Hyde Park
    ‪7 min kävelymatka‬
  • Marble Arch
    ‪16 min kävelymatka‬
  • Oxford Street
    ‪5 min ajomatka‬
  • Lontoo (LHR-Lontoon Heathrow)
    ‪49 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Neljän hengen huone

  • 4 henkilöä
  • 2 parisänkyä TAI 1 parisänky ja 2 yhden hengen sänkyä

Kolmen hengen huone

  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 yhden hengen sänky

Kahden hengen huone

  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky

Perhehuone

  • 5 henkilöä
  • 2 parisänkyä ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Tony's House Hotel

Hotelli, jonka tarjontaan kuuluu ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja joka sijaitsee lähellä kohdetta Marble Arch
Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu itsepalvelupysäköinti, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja kiertoajelu-/lippupalvelu. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on puutarha, tallelokero vastaanotossa ja kielitaitoinen henkilökunta. Lakanoiden vaihto on saatavilla pyynnöstä
Tony's House Hotel tarjoaa 22 huonetta, joissa on tallelokerot ja kahvin-/teenkeitin. Digitaalikanavat takaavat viihteen.

Kylpyhuoneista löytyy suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja pimennysverhot. Siivous päivittäin ja lakanoiden vaihto on saatavilla pyynnöstä.

Tony's House Hotel sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Kensington Gardens. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja omatoimisen pysäköinnin (lisämaksusta).
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Omatoiminen pysäköinti saatavilla maksusta
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat tallelokero vastaanotossa, kielitaitoinen henkilökunta ja myyntiautomaatti
  • Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Hyde Park ja Kensington Gardens
Tony's House Hotel tarjoaa asiakkaiden käyttöön myyntiautomaatin, kielitaitoisen henkilökunnan ja kiertoajelu- tai lippupalvelun. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Tony's House Hotel tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös puutarhan ja tallelokeron vastaanotossa. Pysäköinti on saatavilla lisämaksusta.

Tämä hotelli on savuton.

Puhutut kielet

Tšekki, englanti, kreikka, iiri, italia, puola ja slovakki

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella (GBP 20 per päivä); alennuksia saatavilla
  • Paikan päällä pysäköinti (GBP 20 per per päivä)

Perheystävällinen

  • Ilmainen vauvansänky
  • Minijääkaappi
  • Äänieristetyt huoneet

Mukavuudet

  • Matkatavarasäilytys
  • Myyntiautomaatti
  • Tallelokero vastaanottotiskillä
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto

Asiakaspalvelut

  • Kielitaitoinen henkilökunta
  • Kiertoajelu- ja lippupalvelut
  • Lakanoiden vaihto (pyynnöstä)
  • Siivouspalvelu (päivittäin)

Ulkotilat

  • Puutarha

Esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.
  • Hyvin valaistu kulkuväylä sisäänkäynnille
  • Ylempiin kerroksiin kulku vain portaita pitkin

Huoneen palvelut/mukavuudet

Makuuhuone

  • Ilmainen vauvansänky
  • Lakanat saatavilla
  • Pimennysverhot

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku
  • Yksityinen kylpyhuone

Viihdetarjonta

  • Televisio ja digitaaliset kanavat

Ruoka ja juoma

  • Kahvin-/teenkeitin
  • Minijääkaappi
  • Vedenkeitin

Muuta

  • Lämmitys (säädettävä)
  • Pistokeadapterit
  • Silitysrauta/-lauta
  • Turvalokero
  • Yhdistettäviä huoneita saatavilla
  • Äänieristetyt huoneet

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 13.30. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 6.00.
Aikainen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäisestä uloskirjautumisesta veloitetaan lisämaksu

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä

Sisäänpääsy

Vastaanottovirkailija

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi! Korkeintaan 4 vuotta vanhat lapset yöpyvät ilmaiseksi, jos he käyttävät huoneessa olevia sänkyjä.
  • Lisä-/varavuoteita on saatavilla 30.0 GBP:n suuruista maksua vastaan per päivä.
  • Ilmaiset vauvansängyt!

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Omatoiminen pysäköinti: 20 GBP per päivä
  • Pysäköintimaksu majoituspaikan alueen ulkopuolella sijaitsevalla pysäköintialueella: 20 GBP per päivä (2 km:n päässä)
  • Myöhäinen uloskirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)
  • Lisävuode: 30.0 GBP per päivä

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy yleisimmät luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.

Lisämaininnat

  • Korkeintaan 4 vuotta vanhat lapset voivat majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
  • Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
  • Yhdistettäviä/vierekkäisiä huoneita on saatavilla (saatavuuden mukaan), ja niitä voi pyytää ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Tony House Hotel
Tony S House Hotel
Tony S House Hotel London
Tony S House London
Tony's House Hotel London, England
Tony's House Hotel London
Tony's House Hotel
Tony's House London
Tony's House
Tonys House Hotel
Tony's House Hotel Hotel
Tony's House Hotel London
Tony's House Hotel Hotel London

Tony's House Hotel – arvostelut

Arvostelut

5,4
Arvosana 10 - Loistava. 43 kautta 504 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 99 kautta 504 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 143 kautta 504 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 99 kautta 504 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 120 kautta 504 arvostelua

5,6/10

Siisteys

6,4/10

Henkilökunta ja palvelu

5,0/10

Palvelut/mukavuudet

4,8/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

5,6/10

Ympäristöystävällisyys

Arvostelut

4/10 Huono

Tarkistettu asiakas

Matkusti ryhmän kanssa
Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Huonoa: Majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Sijainti hyvä, huone huono
Sijainti oli huippu, mutta itse paikassa oli paljon toivottavaa. Huoneemme ole erittäin pieni ja sängyn leveys oli hädintuskin 120cm mikä oli kapea kahdelle. Myös jouset tuntuivat läpi. Petivaatteet olivat ok. Huone siivottiin joka päivä mikä oli selvää todella voimakkaasta pesuaineen tuoksusta. Huone oli kuitenkin todella kulunut ja ehkä jopa kosteusvaurioinen sillä se sijaitsi kellarikerroksessa. Seinät haisivat kellarille. Äänieristys oli olematon ja metron ääni jyrisi todella kuuluvasti sijainnista johtuen ja tärisytti huonetta. Vessassa oli erikoinen taitto-ovi joka ei pysynyt kiinni. Tilanne voi olla parempi ylemmissä huoneissa.
Yöpyi 4 yötä elokuussa 2023

4/10 Huono

Antti

Matkusti perheen kanssa
Huonoa: Majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Booked three nights, left after one night.
If you are out partying and looking for a place to pass out in for one night, then fine. Anything else, please avoid. Desperate need for total renovation. Private shower didn't have warm water and cold water was only a trickle, meaning like pouring water from a small bottle. The private toilet barely worked. Window did not insulate anything, pretty much the same as putting a tarp over a hole in the wall. much the same for the room door. Saying "it's a budget hotel" doesn't really hold as you can do budget and still ensure that the bare necessities work. Basically felt like this was a scam, no other way to put it.
Yöpyi 3 yötä kesäkuussa 2022

6/10 OK

Kristian

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Huonoa: Majoituspaikan kunto ja tilat
Tonys house hotel
Alootetaan että kyseessä lontoo, joten mitä odotaa 100 eur yö aamiaisella hotlalta? Vanha talo, portaat, ei hätää. Aamupala tarjottimella, ei hätää. Huoneen siisteys ihan ok, joskin pienillä huomioilla ois saanu paremman lopputuloksen. Suihku toimi, muttei kuin junan vessa. Uudestaan en tänne mene, vaan satsaan enempi majoitukseen. Sijainti loistava ja ravintoloita ja kauppoja paljon lähellä.
Yöpyi 3 yötä joulukuussa 2019

8/10 Hyvä

Susanna

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Huonoa: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
Best location
Location this hotel is very good. If you just looking place to sleep this is the place. Everything is very near, bus stops, railway station and tourist buses also. You can also walk to main shopping street 10 minutes or big park 15 minutes. Room it self is not nothing special. Our room was this hotel sister hotel Monopoly or something like that. Also location was same. Room was nothing like in pictures. Shower was old and dirty also broken from up. Shower and toilet area need a litle bit more specifically cleaning. Breakfast was very poor, eggs, beacon, coffee and toast. Only good thing was location.
Yöpyi 4 yötä syyskuussa 2019

6/10 OK

Milja

Hyvää: Majoituspaikan kunto ja tilat
Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja huoneen mukavuus
Yöpyi 2 yötä elokuussa 2019

4/10 Huono

Dude

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Huonoa: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Aamiainen huoneeseen, rennon ystävällinen vastaanotto ja sijainti metroaseman lähellä olivat ainoat plussat. Huoneistossa oli olematon ilmanvaihto (homepilkkuja), yksinkertaiset hiostuvat lasit vetoisessa ikkunassa, eikä juurikaan kulku- ja laskutilaa. Suihkun veden lämpötilaa oli hankala saada sopivaksi. Vaikka majoitus oli tarkoitukseemme eli nukkumassa käymiseen ihan ok, ei tällaisia saisi nykyaikana enää olla tarjolla. Älä mene, ainakaan jos aiot olla yli kolme yötä.
Yöpyi 3 yötä maaliskuussa 2019

4/10 Huono

Pekka

Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Sijainti hyvä lähellä Paddington asemaa, vaikka metron ääni kuuluikin. Alueella rauhallista ja mukavasti ruokapaikkoja. Muuten surkea.Huoneen katto vuoti vettä sänkyyn (onneksi löytyi toinen huone joka oli parempi), valaistus heikko, aamiainen surkea (toivat huoneeseen tarjotimella taikinaisia leipiä pussissa, pillimehua, välipalakeksiä ja suklaamoussea ym., itsekeitettyä pikakahvia likaisella vedenkeittimellä...). yksi veitsi ja pikkulusikka neljälle. Kapeat portaat ja muutenkin ahdas (mm. vastaanotto). Vain yksi avain neljälle.
Yöpyi 5 yötä lokakuussa 2018

6/10 OK

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Huonoa: Siisteys
Perinteinen brittiläinen hotellimajoitus
Hinta-laatusuhde oli kohdillaan, mutta neljän hengen huoneessamme ei ollut luvattua kattotuuletinta vaan perinteinen pöytätuuletin. Emme kuitenkaan huoneessa viettäneet paljon aikaa, joten ei haitannut kuin nukkumista. Sijainti oli hyvä, sillä Paddingtonin asemalta pääsee helposti ympäri Lontoota. Kaverireissulle riittävä ja edullinen vaihtoehto.
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2018

6/10 OK

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Huonoa: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Pieni hotelli hyvällä paikalla. Perhehuone (4 hlölle) ahdas, emme suosittele pienten lasten kanssa matkustaville. Huoneen lattiat olivat kuluneet ja likaiset, sänky ok ja puhdas pl. lattiaa vasten oleva osa. Kohdallemme sattui kylmä sää, ikkunan raoista paistoi päivä ja huone oli vetoinen ja wc/ kylppäri oli kylmä. Aamupala tuotiin huoneeseen toivomaamme ajankohtaan ja se koostui yksittäispakatuista ”säilyvistä” tuotteista pl. 5 tuoretta sämpylää = vaatimaton mutta hintaansa nähden syötävä.
Yöpyi 3 yötä helmikuussa 2018

6/10 OK

Mika

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Hyvä sijainti
Hyvä sijainti lähellä Paddingtonmin asemaa ja Hyde Parkia, mikäli vaatimattomampi paikka riittää.
Yöpyi 3 yötä helmikuussa 2018

6/10 OK

Elina, Uusimaa

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat

6/10 OK

Tiina-Maija, Helsinki

Hyvää: Siisteys ja henkilökunta ja palvelu
Huonoa: Majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Harmittava muutos.
Ensinnäkin, emme päässeet Tony+s House hotelliin, sillä siellä oli sattunut jonkinlainen vesivahinko??? Meidät siirrettiin Monopole Hotelliin n.200m kauemmaksi mitä olisimme halunneet. Maksoimme lähes 50e enemmän, jonka he vaativat kun kertoivat mitä oli sattunut Tony´s House hotellissa. Monopole oli riittävä meille, mutta ei vastannut sitä mitä olimme Tony´s house hotellista lukeneet. Palvelu oli hyvä etenkin aamiaisen suhteen, siitä 10 pistettä. Saavuimme myöhästyneen lennon vuoksi Lontooseen vasta 03:00am. Ja olimme Tony´s House hotellissa klo 04:30am. Olin soittanut hotelliin 13JUL klo 06:20pm että saavumme myöhään. Heille olivat siitä tietoisia. Mutta kahden tunnin lennon myöhästymisen vuoksi saavuimme vielä 2h hotelliin myöhässä. Mutta tämän ei olisi pitänyt siihen vaikuttaa. En tiedä....????

2/10 Hirveä

Tarkistettu asiakas

Huonoa: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

6/10 OK

Timo, Helsinki

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Good stay
Good short stay of two nights.

2/10 Hirveä

Tarkistettu asiakas

Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Didn't get in to Tony´s House Hotel!
NB! Don't choose Tony's House Hotel! In Expedia´s pages it is said that Tony´s House Hotel is open 24/7 and you´ll have a possibility to storage your luggage there, if your room is not yet available. I arrived from Finland to that Hotel at 11 o'clock, ring the bell, but nobody opened. I ring again, again and again. I also rang to the Hotel´s phone number. Nobody answered. I waited half an hour and then I decided to take some other hotel instead, even if I had already paid 3 nights for Tony's House Hotel. Or perhaps reason why doors got locked was that I already had paid: so no reason to serve the customer. I think that it's not in customers or travellers responsible to think during traveling, if a hotel will open it's doors or not.

4/10 Huono

marit

Matkusti ryhmän kanssa
Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Klein und nicht unbedingt sauber
Yöpyi 4 yötä marraskuussa 2024

10/10 Loistava

pauline

Matkusti ryhmän kanssa, Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Was lovely, speedy check it which is great after travelling , room was lovely and clean and the cleaner was lovely, breakfast was a bit odd but was ok , more snacks , defo stay here again
Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2024

8/10 Hyvä

Heino

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Yöpyi 4 yötä lokakuussa 2024

10/10 Loistava

MURIELLE

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Hôtel très bien passé !!!!
Yöpyi 4 yötä lokakuussa 2024

4/10 Huono

Priscilla

Matkusti perheen kanssa, Matkusti pienten lasten kanssa
Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Upon arrival we were told we had been upgraded and walked 5mins from hotel to a flat. I and my three young's son were walked to a basement flat. There was an awful smell from the kitchenette, like a deep damp. It was late and we were desperate for a place to lay down. We kept the door closed and placed towel at base of door to contain the over pouring smell of damp. The TVs were all smart TVs and did not work. In addition, breakfast was late and we had to call to check when it would be delivered, being told the hotel was understaffed. We eventually walked to the reception to collect ourselves but there was no one available. The continental breakfast was a bag of mini-cheddars, a couple of store bought brioches and chocolate mini rolls, very disappointing. Although the staff of duty tried his best to attend and help, our stay was made miserable by awful smells and an awkward basement stay not as we had originally booked. There was no communication prior to arrival nor was there any words to apologise for this very inconvenient and downgrading change.
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024

10/10 Loistava

Ella

Hyvää: Siisteys ja henkilökunta ja palvelu
Very friendly team
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024

8/10 Hyvä

Sergio, Cheltenham

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
The stay was ok. It was clean and staff was very friendly. Breakfast was slightly better than we thought it would be. The pressure in the shower could be better and the temperature of the water was not the best, but nothing that we could not cope with.
Yöpyi 3 yötä lokakuussa 2024

4/10 Huono

Tarkistettu asiakas

Huonoa: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Petit prix ou petite qualité de service
Chambre en sous sol avec accès par escalier très etroit. Matelas à ressorts horrible dépasser par le temps. Chambre vraiment toute petite. SDB vraiment rongée par l humidité et la moisissure. la douche était petit et l' eau était chaude ou froide mais compliqué d avoir du tempéré. Le petit déjeuner est servi tous les matins et est composé de produit industriel... Un peu décevant pour un hôtel mais très adapté si vous partez en excursion à la journée. Très proche du train / bus / métro, se déplacer était facile mais le métro s entend et fait vibrer les murs de la chambre jusque minuit puis à partir de 5h du matin Heureusement qu'on y était que pour dormir. Le rapport qualité prix reste à évaluer ...
Yöpyi 4 yötä lokakuussa 2024

2/10 Hirveä

Tarkistettu asiakas

Matkusti perheen kanssa
Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Ikke anbefale til andre
Udsigt ud på envæg. Metroen kørte under hotellet og det lød som en flyver der lettede under hotellet. Så næsten ingen søv. Morgenmaden blev serveret i en lille kurv. Kaffe og te skulle vi selv lave. En elkedel og tebreve. Utrolig meget larm, lidt søvn og folk der røg selvom det var et røgfri hotel
Yöpyi 3 yötä lokakuussa 2024

4/10 Huono

Tarkistettu asiakas

Matkusti perheen kanssa
Huonoa: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Bra placering men dålig komfort för en familj
Bra placerat, nära till restauranger och paddington station. Men hotellet var lytt. Smala trappor i flera våningar. Dålig komfort på sängar och toalett spm saknade vattentryck pga 5 våning. Bilderna ser ut som att du får mer för pengarna än verkligheten.
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2024